Basın Odası

Akçay Evden Eve Nakliyat, Edremit Evden Eve Nakliyat, Her Bütçe Ye Uygun Evden Eve Nakliyat Hizmeti…0543 3168327 – Asansörlü, Ambalajlı, Marangozlu, Sigortalı…

Evden eve taşımacılık konusunda ihtiyaç duyduğunuz her'an akçay evden eve nakliyat firması olarak hizmetinizde olacağız.

Toplanma, paketleme ve taşınma işlemi için alacağınız hizmetler sayesinde taşınırken uğraşmak zorunda kalmadan külfetli ve zahmetli işlerdir eşyalarınızın yeni adresinize baştan sona güvenle taşınma işlemini akçay evden eve taşımacılık olarak sağlayabiliriz.
Bu konuda profesyonel ekibimiz'den yardım almanız yapılacak olan çalışmalarda herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan eşyalarınızın yeni adresinize teslim edilmesini akçay evden eve olarak sağlayacağız.


Akçay, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı bir mahalledir. Edremit merkeze 8 kilometre uzaklıktadır.

Türkiye'nin ilk turizm beldelerinden biridir. Akçay Mahallesi genellikle yazlık ve tatil bölgesi olmasından dolayı emekli olan kesimin ağırlıklı olarak ikamet ettiği bir tatil bölgesidir. Geçim kaynağı olarak balıkçılık ve turizme yönelik işletmeler hizmet vermektedir. Belde belediye teşkilatı 6360 Sayılı Kanun uyarınca 2014 yılında kapatılmıştır ve Edremit'e bağlı bir mahalle olmuştur. Mahallenin muhtarı Pınar Avcı'dır.

Kaz Dağları'nın eteklerinde kurulu olan Akçay, küçük bir turizm kasabası iken günümüzde gittikçe şehirleşmektedir. Akçay'ın uzun ve güzel kıyı kordonunda pek çok çay bahçesi, otel, pansiyon, bungalov evleri ve dükkânlar bulunur. Ayrıca bir de Kaz Dağları'nın simgesi olan Sarı Kız'ın bir heykeli bulunur.

 

ayvalık nakliyat
ayvalık evden eve nakliyat
edremit nakliyat
burhaniye nakliyat

akcay nakliyat

ayvalik evden eve nakliyat

ayvalik nakilyeci

Bergama Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat sektörü içerisinde yer alan firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu Türkiye standartlarındaki hizmet anlayışı evden eve nakliyat sektörünün lider firması arasında yer almayı hedeflemektedir.

Müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için paketleme hizmeti için farklı çözümler sunmakta ve ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.
Bu sayede müşterilerimizin eşyalarını en güvenli şekilde taşıyabilmekteyiz.

Ayrıca tüm evden eve nakliyat hizmetimiz süresince müşterilerimizin tüm eşyalarını sigorta altına almaktayız.
Böylece küçük bir ihtimal ile oluşabilecek olumsuz durumlara karşı müşterilerimizin mağduriyetini giderirken aynı zamanda hizmetimize olan güvenimizi kanıtlamış olmaktayız.

Balıkesir Edremitte evden eve nakliyat sektöründe kullanmış olduğumuz modern ve teknolojik teçhizat ve özel tasarım nakliye araç filomuz ile öncü firmalar arasındaki yerimiz almış bulunmaktayız.

yeni adresimiz: Hamidiye Mah.Azerbeycan Bulvarı No.12/B Edremit/Balıkesir

© 2019 Aras Evden Eve Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır.
web tasarım, Ayvalık web tasarım, Burhaniye Web Tasarım